Vincekovo 2012
U organizaciji Udruge vinogradara i voćara Đurđevac u subotu 21. 01. 2012 god. održana je tradicionalna proslava Vincekovo 2012 u vinogradu gosp. Zlatec Martina u Velikom bregu.
Tom prigodom se okupilo mnoštvo članova udruge koji su zajedno sa gostima gradonačelnikom grada Đurđevca gosp. Slavkom Gračanom sudjelovali u proslavi vincekova prvog vinogradarskog svetka u godini.
Simboličkim obrezivanjem trsa gradonačelnik je tako najavio početak novih vinogradarskih radova u vinogradima te zaželio uspješnu novu vinogradarsku godinu svim članovima i goričarima, nakon toga svi posjetitelji su nastavili ugodno i veselo druženje uz dobru kapljicu mladog vina, zakusku i muziku do kasnih večernjih sati.








